English version of this page

Personer

Personer 1 - 25 av 26
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Merethe Alm Alm, Merethe Kommunikasjonsmedarbeider +47 950 69 432 merethe.alm@ub.uio.no
Bilde av Henrik Hjorth Austad Austad, Henrik Hjorth Grafisk designer h.h.austad@nhm.uio.no
Bilde av Anne Birkeland Birkeland, Anne Førstelektor +47 22851797 anne.birkeland@nhm.uio.no Museumslektor, Geologi, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU)
Bilde av Kristina Bjureke Bjureke, Kristina Universitetslektor +47 22851815 +47 95200804 +47 952 00 804 kristina.bjureke@nhm.uio.no Museumslektor, Biologi, Botanikk, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU), EU, Prosjektledelse
Bilde av Petter Bøckman Bøckman, Petter Universitetslektor +47 22851642 98466206 98 46 62 06 petter.bockman@nhm.uio.no Museumslektor, Biologi, Zoologi, Økologi, Evolusjon, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU)
Bilde av Pawan Chanana Chanana, Pawan Konsulent +47 22851768 pawan.chanana@nhm.uio.no Museumsbutikk, Billetter
Bilde av Dag Inge Danielsen Danielsen, Dag Inge Kommunikasjonsrådgiver 951 91 375 d.i.danielsen@nhm.uio.no
Bilde av Gry Ekrem Ekrem, Gry Seniorkonsulent +47 22851820 +47 94332299 gry.ekrem@nhm.uio.no Innkjøp, Basware, Skolekontakt, Fakturaer
Bilde av Tore Oldeide Elgvin Elgvin, Tore Oldeide Kommunikasjonsrådgiver og nettredaktør +47 480 06 056 +47 22 84 11 40 t.o.elgvin@nhm.uio.no Forskningsformidling, Naturformidling, Foto, Video, Nettredaktør, Sosiale medier
Bilde av Didrik Ellefsen Ellefsen, Didrik Førstekonsulent 988 11 326 didrik.ellefsen@nhm.uio.no Klimahuset, Ungdomsskole, Videregående, klimaendringer
Bilde av Marit Elisabeth Grønbech Grønbech, Marit Elisabeth Universitetslektor +47 22851769 m.e.gronbech@nhm.uio.no Biologi, Botanikk, Utstillinger, Forskningsformidling, Museumslektor, Etter- og videreutdanning (EVU), Museumspedagogikk
Bilde av Irene Hirsti-Kvam Hirsti-Kvam, Irene Førstekonsulent irene.hirsti-kvam@nhm.uio.no Irene Hirsti-Kvam, Klimahuset, Pedagogikk, Utstillinger
Klock, Runa Overingeniør runa.klock@nhm.uio.no
Bilde av Karenina  Kriszat Kriszat, Karenina Kommunikasjonsleder + 47 41441605 karenina.kriszat@nhm.uio.no Samfunnskontakt, Forskningsformidling, nettpublisering, Kommunikasjon, strategi, sosiale medier, Pressekontakt
Bilde av Torkjell Leira Leira, Torkjell Seniorrådgiver +47 41405097 torkjell.leira@nhm.uio.no Biologisk mangfold, Effekter av klimaendringer, Naturmangfold, Prosjektledelse, Amazonas, Brasil, Avskoging, Regnskog, Urfolk, Menneskerettigheter, REDD+
Bilde av Benedikte Margit Løvli Løvli, Benedikte Margit Førstekonsulent +47 22851631 b.m.lovli@nhm.uio.no barnehage, formidling, Klimahuset, pedagogikk
Bilde av Mai Linn Muskaug Muskaug, Mai Linn Formidler innen naturvitenskap 22851840 m.l.muskaug@nhm.uio.no Mai Linn Muskaug
Bilde av Guro Hauge Nord Nord, Guro Hauge Førstekonsulent +47 22851867 g.h.nord@nhm.uio.no
Bilde av Truong Pham Pham, Truong Grafisk designer +47-22851637 truong.pham@nhm.uio.no
Bilde av Hanne Lene Skjeklesæther Skjeklesæther, Hanne Lene Avdelingsleder +47 22851737 +47 91312057 h.l.skjeklesather@nhm.uio.no Butikkleder, Innkjøp
Bilde av Brita Slettemark Slettemark, Brita Avdelingsleder +47 97981428 +47 97981428 brita.slettemark@nhm.uio.no
Bilde av Marianne Strøm Strøm, Marianne Fungerende seksjonsleder – Seksjon for utadrettet virksomhet +47 22 85 17 39 +47 913 90 908 marianne.strom@nhm.uio.no Utstillinger, Prosjektledelse
Bilde av Einar Strømnes Strømnes, Einar Førstelektor 22851664 einar.stromnes@nhm.uio.no Førstelektor, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU), Zoologi, Biologi
Bilde av Zuzana Trosterud Trosterud, Zuzana Førstekonsulent zuzana.trosterud@nhm.uio.no Museumsbutikk, Innkjøp, Billetter
Bilde av Christopher Værlien Værlien, Christopher Konsulent +47 47672165 christopher.varlien@nhm.uio.no Museumsbutikk, Billetter