English version of this page

Personer

Personer 1 - 24 av 24
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Anne Birkeland Birkeland, Anne Førstelektor +47 22851797 +47 95113562 anne.birkeland@nhm.uio.no Museumslektor, Geologi, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU)
Bilde av Kristina Bjureke Bjureke, Kristina Universitetslektor +47 22851815 +47 95200804 +47 952 00 804 kristina.bjureke@nhm.uio.no Museumslektor, Biologi, Botanikk, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU), EU, Prosjektledelse
Bilde av Petter Bøckman Bøckman, Petter Universitetslektor +47 22851642 +4798466206 98 46 62 06 petter.bockman@nhm.uio.no Museumslektor, Biologi, Zoologi, Økologi, Evolusjon, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU)
Bilde av Pawan Chanana Chanana, Pawan Konsulent +47 22851768 pawan.chanana@nhm.uio.no Museumsbutikk, Billetter
Bilde av Gry Ekrem Ekrem, Gry Seniorkonsulent +47 22851820 +47 94332299 gry.ekrem@nhm.uio.no Innkjøp, Basware, Skolekontakt, Fakturaer
Bilde av Tore Oldeide Elgvin Elgvin, Tore Oldeide Kommunikasjonsrådgiver og nettredaktør +47 480 06 056 +47 22 84 11 40 t.o.elgvin@nhm.uio.no Forskningsformidling, Naturformidling, Foto, Video, Nettredaktør, Sosiale medier
Bilde av Marit Elisabeth Grønbech Grønbech, Marit Elisabeth Universitetslektor +47 22851769 m.e.gronbech@nhm.uio.no Biologi, Botanikk, Utstillinger, Forskningsformidling, Museumslektor, Etter- og videreutdanning (EVU), Museumspedagogikk
Guriby, Marianne Universitetslektor +47 45607285 45 60 72 85 marianne.guriby@nhm.uio.no Klimahuset, Ungdomsskole, Videregående, klimaendringer
Bilde av Irene Hirsti-Kvam Hirsti-Kvam, Irene Undvp u/gdkj.ped.utd irene.hirsti-kvam@nhm.uio.no Irene Hirsti-Kvam, Klimahuset, Pedagogikk, Utstillinger
Bilde av Karenina  Kriszat Kriszat, Karenina Kommunikasjonsleder + 47 41441605 karenina.kriszat@nhm.uio.no Samfunnskontakt, Kommunikasjon, Pressekontakt, Forskningsformidling, strategi, nettpublisering, sosiale medier
Bilde av Torkjell Leira Leira, Torkjell Seniorrådgiver +47 41405097 torkjell.leira@nhm.uio.no Biologisk mangfold, Effekter av klimaendringer, Naturmangfold, Prosjektledelse, Amazonas, Brasil, Avskoging, Regnskog, Urfolk, Menneskerettigheter, REDD+
Bilde av Benedikte Margit Løvli Løvli, Benedikte Margit Undvp u/gdkj.ped.utd +47 22851631 b.m.lovli@nhm.uio.no barnehage, formidling, Klimahuset, pedagogikk
Bilde av Mai Linn Muskaug Muskaug, Mai Linn Formidler innen naturvitenskap 22851840 m.l.muskaug@nhm.uio.no Mai Linn Muskaug
Bilde av Guro Hauge Nord Nord, Guro Hauge Førstekonsulent +47 22851867 g.h.nord@nhm.uio.no
Bilde av Truong Pham Pham, Truong Grafisk designer +47-22851637 truong.pham@nhm.uio.no
Bilde av Nicolo Sattin Sattin, Nicolo Seniorkonsulent +47 22852072 +47 40311386 nicolo.sattin@nhm.uio.no
Bilde av Hanne Lene Skjeklesæther Skjeklesæther, Hanne Lene Avdelingsleder +47 22851737 +47 91312057 h.l.skjeklesather@nhm.uio.no Butikkleder, Innkjøp
Bilde av Brita Slettemark Slettemark, Brita Avdelingsleder +47 97981428 +47 97981428 brita.slettemark@nhm.uio.no
Bilde av Marianne Strøm Strøm, Marianne Prosjekleder utstillinger +47 22 85 17 39 +47 913 90 908 marianne.strom@nhm.uio.no Utstillinger, Prosjektledelse
Bilde av Einar Strømnes Strømnes, Einar Førstelektor 22851664 einar.stromnes@nhm.uio.no Førstelektor, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU), Zoologi, Biologi
Bilde av Zuzana Trosterud Trosterud, Zuzana Førstekonsulent +47 22851768 zuzana.trosterud@nhm.uio.no Museumsbutikk, Innkjøp, Billetter
Bilde av Christopher Værlien Værlien, Christopher Konsulent +47 47672165 christopher.varlien@nhm.uio.no Museumsbutikk, Billetter
Bilde av Cecilie Elise Webb Webb, Cecilie Elise Seksjonssjef +47 22851650 +47 90950266 c.e.webb@nhm.uio.no Administrativ ledelse
Øverbye, Jørgen Rådgiver jorgen.overbye@nhm.uio.no