Personer - Side 3

Personer 51 - 75 av 105
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Lise Grønnerød Huseby Huseby, Lise Grønnerød Stipendiat l.g.huseby@nhm.uio.no Planteevolusjon, Bioinformatics, Population genetics
Bilde av Arild Johnsen Johnsen, Arild Professor +47 22851860 arild.johnsen@nhm.uio.no Evolusjon, Zoologi, Systematikk, Artsdannelse, Atferdsøkologi, Seksuell seleksjon, Spermiekonkurranse
Bilde av Rukaya Sarah Johaadien Johaadien, Rukaya Sarah Senioringeniør r.s.johaadien@nhm.uio.no
Bilde av William Mark Keyser Keyser, William Mark Postdoktor w.m.keyser@nhm.uio.no
Bilde av Vilde Bruhn Kinneberg Kinneberg, Vilde Bruhn Stipendiat v.b.kinneberg@nhm.uio.no
Bilde av Thore Koppetsch Koppetsch, Thore Stipendiat +47 22851671 thore.koppetsch@nhm.uio.no
Bilde av Karl-Henrik Larsson Larsson, Karl-Henrik Professor emeritus +47 22851624 k.h.larsson@nhm.uio.no
Bilde av Rafael Leandro de Assis Leandro de Assis, Rafael Rådgiver +47 22851681 r.l.de.assis@nhm.uio.no
Bilde av Eva Lieungh Lieungh, Eva Stipendiat +47 41187718 eva.lieungh@nhm.uio.no Naturkartlegging, GIS, Økologi, Utbredelsesmodellering
Bilde av Jan Terje Lifjeld Lifjeld, Jan Terje Professor +47 22851726 j.t.lifjeld@nhm.uio.no Biologi, DNA strekkoding, Evolusjon, Fugl, Kjønn og kjønnskonflikt, Spermier, Systematikk
Bilde av Lee Hsiang Liow Liow, Lee Hsiang Professor l.h.liow@nhm.uio.no
Bilde av Solveig Bua Løken Løken, Solveig Bua Stipendiat +47 480 31 504 s.b.loken@nhm.uio.no Biologi, Botanikk, Systemaikk, Taksonomi, Evolusjonsbiologi
Bilde av Trude Magnussen Magnussen, Trude Postdoktor +47 41540366 trude.magnussen@nhm.uio.no Systematikk, Biodiversitet, Biogeografi, Diptera, Entomologi, Artsdannelse
Bilde av Michael Matschiner Matschiner, Michael Førsteamanuensis michael.matschiner@nhm.uio.no
Bilde av Quentin Mauvisseau Mauvisseau, Quentin Postdoktor quentin.mauvisseau@nhm.uio.no
Bilde av Fridtjof Mehlum Mehlum, Fridtjof Forsker +47 22851723 +47 95827782 fridtjof.mehlum@nhm.uio.no
Bilde av Axel Müller Müller, Axel Professor +47-22851689 a.b.mueller@nhm.uio.no Geologi, Petrologi
Bilde av Hans Arne Nakrem Nakrem, Hans Arne Professor 92463785 Geologi, Paleontologi, Stratigrafi, Paleoøkologi, Svalbard, Oslofeltet, Ordovicium, Silur, Karbon, Perm, Trias, Jura, Paleontologiske samlinger, Paleontologiske databaser, Bryozoer, Conodonter
Bilde av Miguel Angel Naranjo Ortiz Naranjo Ortiz, Miguel Angel Postdoktor m.a.n.ortiz@nhm.uio.no
Bilde av Henning Pavels Pavels, Henning Overingeniør +47 22851765 henning.pavels@nhm.uio.no
Bilde av Oddvar Pedersen Pedersen, Oddvar Senioringeniør +47 22851742 +47 91 59 44 64 oddvar.pedersen@nhm.uio.no Norsk flora, Karplanter, Plantegeografi, GIS, Utforskning av norsk flora, Botanisk historie, Vegetasjonsøkologi, Strandplanter, Rødlistearter, Fremmedarter, Botaniske arkiv, samlinger og databaser
Bilde av Carla Pueyo Lloret Pueyo Lloret, Carla Rådgiver +47 22859962 c.p.lloret@nhm.uio.no
Bilde av Mali Hamre Ramsfjell Ramsfjell, Mali Hamre Forskningstekniker +47 94191744 m.h.ramsfjell@nhm.uio.no
Bilde av Silje Larsen Rekdal Rekdal, Silje Larsen Overingeniør +47 22851762 s.l.rekdal@nhm.uio.no
Bilde av Elen Roaldset Roaldset, Elen elen.roaldset@nhm.uio.no