Deltakere i Forskningsgruppen for planteevolusjon og DNA-metabarcoding (PET)

Navn Telefon E-post Emneord
Hugo de Boer Førsteamanuensis +47-22851875 98126030 (mob) 98 12 60 30 h.de.boer@nhm.uio.no Ethnobotany, Biologi, Orchidaceae, Cucurbitaceae, Botanikk, ION-Torrent PGM, Medisinske planter, Molekylær identifikasjon, Botanikk systematikk, Plant DNA barcoding
Christian Brochmann Professor +47 22851611 christian.brochmann@nhm.uio.no
Anneleen Kool Førstelektor +47-22851612 40648061 (mob) 40 64 80 61 anneleen.kool@nhm.uio.no Botanikk, Etnobotanikk, DNA barcoding, Ancient DNA, Vikingtiden, Caryophyllaceae, Fylogenitikk, Planteevolusjon, Medisinplanter
Michael Nowak Forsker +47-22851750 +47-91386679 (mob) michael.nowak@nhm.uio.no
Abel Gizaw Seid Postdoktor a.g.seid@nhm.uio.no
A. Lovisa S. Gustafsson Postdoktor +47-22851824 lovisa.gustafsson@nhm.uio.no
Irene Teixidor Toneu Postdoktor i.t.toneu@nhm.uio.no
Siri Birkeland Stipendiat siri.birkeland@nhm.uio.no
Brecht Verstraete Seniorkonsulent +47-22851747 +47-90221301 (mob) brecht.verstraete@nhm.uio.no
Desalegn Chala Gelete Postdoktor +47-22851814 d.c.gelete@nhm.uio.no
Maria Ariza Salazar Stipendiat +47-22851734 m.a.salazar@nhm.uio.no
Margret Veltman Stipendiat margret.veltman@nhm.uio.no
Filip Kolár Forsker +47-22851808 filip.kolar@nhm.uio.no
Galina Gusarova Gjesteforsker +47 22851614 galina.gusarova@nhm.uio.no
Dimitar Stefanov Dimitrov +47-22851671 d.s.dimitrov@nhm.uio.no Makroøkologi, Fylogenetikk, Biogeografi og fylogeografi, Edderkoppsystematikk, Molekylær systematikk, Evolusjonsbiologi, Beregningsorientert systematikk, Biodiversitet og bevaring, Fylogenomikk