Personer med emneord «video»

Navn Telefon E-post Emneord
Ankervold, Lars Seniorrådgiver +47 92 66 75 73 lars.ankervold@admin.uio.no sosiale medier, videoproduksjon, video
Backer, Dag Senioringeniør +47 22857854 +47 97114521 (mob) dag.backer@ub.uio.no Arrangementer, Konferanser, Podcast, Webcast, Streaming, Lyd, Lys, Video, Redigering, AV-tjenester
Brynildsen, Åslaug Seniorrådgiver +47 22845592 +47 98661799 (mob) aslaug.brynildsen@ibv.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Intern kommunikasjon, Sosiale medier, Arrangementer, Forskningsformidling, Pressekontakt, Foto, video
Bull, Tore Kielland Overingeniør +47 22854006 t.k.bull@hf.uio.no video, AV-tjenester, bilde, Nett, Lyd
Elgvin, Tore Oldeide Kommunikasjonsrådgiver og nettredaktør +47 480 06 056 +47 22 84 11 40 (mob) t.o.elgvin@nhm.uio.no Forskningsformidling, Naturformidling, Foto, Video, Nettredaktør, Sosiale medier
Gulheim, Bjørn Sverre Overingeniør +4797750416 b.s.gulheim@ils.uio.no Datamanager, Teaching Learning Video Lab, Forskningsstøtte, Klasseromsforskning, Video, Videoforskning, datadeling FAIR, Videoanalyse
Lid, Gunnar Overingeniør +47 22844825 gunnar.lid@ils.uio.no Forskningsstøtte, Klasseromsforskning, Video, videoforskning
Nissen, Christian Krefting Overingeniør +47 48139501 (mob) c.k.nissen@medisin.uio.no Forskningsformidling, Kommunikasjon, Bilde, Lyd, AV-tjenester, Video
Wandem, Fredrik Solli Rådgiver +47 22855120 92821494 f.s.wandem@isp.uio.no Forskningskommunikasjon, forskningsformidling, innholdsproduksjon, foto, video, podkast, sosiale medier