Personer med emneord «katalyse»

Navn Telefon E-post Emneord
Aunan, Erlend Stipendiat +47-90217255 (mob) erlend.aunan@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN
Cordero Lanzac, Tomas Forsker +3465503978 (mob) t.c.lanzac@smn.uio.no katalyse, SMN, kjemi
Firth, Daniel Postdoctoral Research Fellow daniel.firth@smn.uio.no Katalyse, SMN, Kjemi
Gerz, Isabelle Stipendiat +49151126085 (mob) isabelle.gerz@kjemi.uio.no kjemi, SMN, Katalyse
Haaber Junge, Nicolai Stipendiat 92151864 n.h.junge@smn.uio.no Katalyse, SMN, Kjemi
Kvande, Karoline Stipendiat +47 90706663 (mob) karoline.kvande@smn.uio.no Heterogeneous catalysis, Testing, Spectroscopy, Characterization, Zeolites, SMN, Katalyse
Kømurcu, Mustafa Sæterdal m.s.komurcu@smn.uio.no SMN, kjemi, Katalyse
Lang, Eva Kathrin Rådgiver +47 22854022 +47 90703471 (mob) e.k.lang@smn.uio.no SMN, TeamSMN, Katalyse, kjemi
Lillerud, Karl Petter Professor +47 22855457 +47 98685018 (mob) k.p.lillerud@kjemi.uio.no Katalyse, Kjemi
Mortén, Magnus magnusmo@student.matnat.uio.no kjemi, SMN, Katalyse
Olsbye, Unni Professor 22855456 unni.olsbye(at)kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, Energi
Prodinger, Sebastian Postdoktor sebastian.prodinger@smn.uio.no SMN, kjemi, Katalyse
Rotunno, Giuseppe giuseppe.rotunno@smn.uio.no SMN, Katalyse, kjemi
Sannes, Dag Kristian Stipendiat +47 91717083 (mob) +47-91717083 d.k.sannes@smn.uio.no kjemi, SMN, Katalyse
Shostak, Vladyslav Stipendiat +47 92513347 (mob) vladyslav.shostak@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN
Solemsli, Bjørn Gading Stipendiat +47 48309596 b.g.solemsli@smn.uio.no Heterogeneous catalysis, Testing, Characterization, SMN, Katalyse, iCSI
Svelle, Stian Professor +47 22855454 +47 90126878 (mob) stian.svelle@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN, Kjemi, Materialvitenskap og teknologi, Modellering og simulering, Nanoteknologi, Olje og gass
Tilset, Mats Professor +47 22855502 +47 97181498 (mob) mats.tilset@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse
Øien-Ødegaard, Sigurd Forsker +47 22855451 +47 90545313 (mob) 90545313 sigurd.oien-odegaard@kjemi.uio.no SMN, KJM1101, Katalyse