Personer med emneord «interaksjonsdesign»

Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Petter Haugen Overingeniør +47 41540076 (mob) p.h.andersen@usit.uio.no Brukergrensesnitt, Interaksjonsdesign
Berg, Tone Overingeniør tmberg@usit.uio.no Interaksjonsdesign, Web, UX, Mobilapper
Culén, Alma Leora Professor +47 22852494 +47 92432355 (mob) almira@ifi.uio.no design, transition design, interaksjonsdesign, forskning gjennom design, bruk
Ellingsen, Iselin Tomsdatter Overingeniør +47 97580487 (mob) i.t.ellingsen@usit.uio.no Brukergrensesnitt, Interaksjonsdesign, Universell utforming, Nettskjema
Erichson, Aleksander Overingeniør +47 47361210 (mob) aleksander.erichson@usit.uio.no Interaksjonsdesign, UX, Web, Mine studier
Eriksen, Tomm Gruppeleder +47 22840177 tomm.eriksen@usit.uio.no UX, Web, Vortex, Nettsider, Interaksjonsdesign, Ledelse
Høgdahl, Sven Seniorrådgiver +47 22845330 +47 99576812 (mob) sven.hogdahl@usit.uio.no Nettsider, Web, Innholdsrådgivning, Interaksjonsdesign, UX, Prosjektledelse, Universell utforming
Jensenius, Alexander Refsum Professor +47 22 84 48 34 +47 951 29 232 (mob) a.r.jensenius@imv.uio.no Musikkvitenskap, Musikkteknologi, Musikkognisjon, Musikkteori, Musikk og bevegelse, Medier og musikk, Humanistisk informatikk, Interaksjonsdesign
Kluge, Anders Forsker +47 22840710 +47 90091601 (mob) anders.kluge@iped.uio.no Interaksjonsdesign, IKT og læring, Pedagogikk
Pughe, David Avdelingsingeniør david.pughe@mn.uio.no Prosjektledelse, AV, AV-tjenester, IT-tjenester, IT-støtte til undervisning, IT-drift, Brukerstøtte, Brukerdrevet innovasjon, interaksjonsdesign
Solås, Ida Marie Overingeniør +47 92631089 (mob) i.m.solas@usit.uio.no UX, Interaksjonsdesign, Web, Nettsider
Sundal, Mette Overingeniør +47 40047809 (mob) mette.sundal@usit.uio.no Interaksjonsdesign, UX, Mobilapper, Brukergrensesnitt