Personer med emneord «eksamen»

Navn Telefon E-post Emneord
Aabelvik, Hanne-Guro Winfeldt Seniorrådgiver +47 22845829 45232555 h.g.w.aabelvik@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Ledelse
Andresen, Marianne Rådgiver +47 22852422 marvandr@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledninger, Opptak master, Eksamen
Arntsen, Borghild Margrethe Seniorrådgiver +47 22845806 +47 46542905 (mob) +47 46542905 b.m.arntsen@medisin.uio.no Forskerlinjen, Forskningsadministrasjon, Rekruttering, Opptak, Eksamen
Artykova, Michgona Seniorkonsulent +47 22856058 michgona.artykova@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Studieveiledning, Opptak, Eksamen, Inspera, Canvas, FS, Studiekvalitet
Aursjø, Asbjørn Rådgiver +47 22844592 asbjorn.aursjo@hf.uio.no Eksamen, Vitnemål, Digital eksamen
Bergkvam, Øystein Rådgiver +47-22856345 oystein.bergkvam@mn.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles studentsystem FS, Fusk, Vitnemål
Bjerkaker, Stein Stølen Førstekonsulent +47 22850418 s.s.bjerkaker@media.uio.no studieadministrasjon, studier, eksamen, FS, Inspera, canvas, nettsider, TP, ePhorte
Bjørklund, Vibeke Solberg Seniorkonsulent 67968855 v.s.bjorklund@medisin.uio.no Undervisningsstøtte, eksamen, studentkontakt, administrative støttefunksjoner, rombooking
Caspersen, Tom Arild Rådgiver +47 22857001 t.a.caspersen@farmasi.uio.no Studieadministrasjon, eksamen
Cham, Alieu S K Seniorrådgiver +47 22851356 a.s.k.cham@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Internasjonalt samarbeid
Christensen, Frode Torp Rådgiver +47 228 44465 f.t.christensen@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Vitnemål, Felles studentsystem FS
Corell, Hilde Johansen Førstekonsulent +47 22844162 h.j.corell@sv.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon, Eksamensavvikling, Tilrettelegging
De Vos, Nele Rådgiver +47 22851104 n.de.vos@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Læringsmiljø, Eksamen, Infosenter, Studieinformasjon
Duong, Thuy Lieu Thi Seniorkonsulent +47 22855447 t.l.t.duong@kjemi.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Undervisningsplanlegging, Undervisningsopptak, Veiledning, EPN, Inspera, Canvas
Døvle, Vibeke Rådgiver 23074369 vibeke.dovle@medisin.uio.no Eksamen, OSKE, SME, Fagprøven
Eller, Julia Esther Eksamenskonsulent +47-22844342 j.e.eller@imv.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Inspera
Enger, Tone Rådgiver +47 22855115 tone.enger@econ.uio.no Opptak, Avhandlinger, Eksamen, Prøveforelesning, Ph.d., Emner, Disputas
Eriksen, Terese Seniorkonsulent +47 22850526 terese.eriksen@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Foss, Vibecke Rådgiver +47 22858230 vibecke.foss@sv.uio.no Eksamen, FS
Giil, Solveig Førstekonsulent +47 22855890 +47 22855890 (mob) solvegii@math.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon, Foto, Innkjøp, Forskerbolig, TP, FS, Klagesaker, Canvas, Inspera
Gillerstedt, Ida Marie Førstekonsulent +47 22858624 i.m.gillerstedt@mn.uio.no Internasjonalt samarbeid, Studieadministrasjon, Utveksling, Delstudier i utlandet, Utveksling/Internasjonalisering, Eksamen
Granum, Helle Pedersen Seniorrådgiver +47 22858937 95775185 h.p.granum@stk.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonale studier, Eksamen, Canvas, Veiledning, Inspera
Grimeland, Tiril Rådgiver +47 22845846 +47 45845188 (mob) tiril.grimeland@medisin.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon, Praksis
Grude, Kristin Schøyen Rådgiver +47 22856630 k.s.grude@uv.uio.no eksamen, studieadministrasjon, vitnemål, Inspera
Hafte, Tolesa Tilahun Rådgiver +47 22851439 t.t.hafte@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen
Hals, Gro Hauki Seniorkonsulent +47 22856263 g.h.hals@sv.uio.no Eksamen, Vitnemål, Eksamensvakter, Sensur FS, Fjerde forsøk
Hammer, Liselotte Johnsrud Førstekonsulent +47 22850455 l.j.hammer@media.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging, Eksamen, Eksamensplanlegging, Medier og kommunikasjon
Haugen, Sindre Herman Brennhagen Førstekonsulent +47 22845507 45671065 s.h.b.haugen@ifikk.uio.no Ex.phil., Eksamen
Helgadóttir, Ásta Rådgiver +47 228 44464 asta.helgadottir@hf.uio.no Eksamen, Vitnemål
Hertzenberg, Mari Johanne Bordal Studiekonsulent +47 22 85 76 39 (det er lettest å nå meg på e-post) m.j.b.hertzenberg@ifikk.uio.no Latin, Gresk, Antikkens kultur, Honours-programmet, Studieveiledning, Undervisning, Eksamen, Emner
Huglen, Kristina Seniorkonsulent +47 22858338 kristina.huglen@econ.uio.no Semesterstart, Godkjenning av ekstern norsk utdanning, Eksamen, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Bachelor, Canvas
Ingulstad, Cecilia Kosanetzky Førstekonsulent +47 22856081 c.k.ingulstad@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Tysk, Nederlandsk, Italiensk, Eksamen
Ingvaldsen, Halvor Hegna Førstekonsulent +47 22859522 h.h.ingvaldsen@jus.uio.no Studieadministrasjon, Studiekonsulent, Eksamen, Undervisningsplanlegging, Kriminologi, Politi, Polisiær virksomhet
Innes, Anne Gunhild Rådgiver +47 22855869 a.g.innes@geo.uio.no PhD, FS, Parat, ePhorte, Eksamen, Studieadministrasjon, Forskerutdanning, Epay
Jensen, Anneli Jarnvig Seniorkonsulent +47 22850348 a.j.jensen@ils.uio.no Praksis, eksamen
Jensen, Martine Sæterli Rådgiver +47 22851530 m.s.jensen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Godkjenning
Jenssen, Venke Seniorrådgiver +47 22844658 Tlf. 23070867 RH venke.jenssen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Studiekvalitet, Eksamen, Web publishing
Joa, Torhild Førstekonsulent +47 22856060 torhild.joa@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Eksamensplanlegging, Eksamen, Studiestart, Kulturhistorie, Museologi og kulturarvstudier, Veiledning
Johannessen, Hans Joar Senioringeniør +47 22856809 +47 95930722 (mob) h.j.johannessen@admin.uio.no Eksamen, Inspera, Plagiatkontroll, Ouriginal
Johnsen, Nina Merete Soelberg Rådgiver +47 22852172 n.m.s.johnsen@odont.uio.no Studieadministrasjon, Timeplanlegging, Eksamen, Leganto, Studentrekruttering
Karjalainen, Veronica Hannele Rådgiver +47 41287871 (mob) v.h.karjalainen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Fagprøven, medisinstudiet, Tilrettelegging
Kongsli, Camilla Seniorkonsulent +47 22844351 camilla.kongsli@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Human Geography, Studieadministrasjon, Studiekonsulent master, Eksamen
Kulsvehagen, Daniel Solberg Seniorrådgiver d.s.kulsvehagen@admin.uio.no Eksamen, Silurveien, Inspera, Plagiatkontroll, Ouriginal
Le Page, Siv Støfring Seniorkonsulent +47 22844615 s.s.l.page@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Lind, Nina Rådgiver +47 22851116 nina.lind@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Prosjektoppgave
Lindholm, Veronica Røed Førstekonsulent +47 22855253 v.r.lindholm@sosgeo.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekonsulent master, Undervisning, Eksamen
Lindøe, Emilie Asplund Førstekonsulent +47 22857949 e.a.lindoe@sosgeo.uio.no Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekonsulent master, masterprogrammet i sosiologi, Undervisning, Eksamen
Lønning, Lars Rådgiver +47-22855838 l.i.lonning@hf.uio.no Vitnemål, Studieadministrasjon, Godkjenning, Eksamen
Løvdal, Pauline Østland Seniorkonsulent +47 22850303 p.o.lovdal@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Læringsmiljø, Tilrettelegging
Løvendahl, Lill Kathrine Rådgiver +47 22845392 l.k.lovendahl@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Inspera, Emner, FS, Canvas, Opptak, Koordinator kontrakt
Mangset, Gunnar Førstekonsulent +47 22844435 gunnar.mangset@ifikk.uio.no Eksamen, Undervisningsplanlegging, Studieveiledning
Mjøen, Mari Elisabeth Rådgiver +47 22845047 m.e.mjoen@medisin.uio.no Eksamen, Inspera, FS, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak
Moen, Hanne Rådgiver hanne.moen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen
Moen, Thea Fossum Seniorkonsulent +47-22844226 t.f.moen@kjemi.uio.no Studieadministrasjon, kjemi, bilagslønn, eksamen, studieveiledning, master program, Opptak, PhD
Moldal, Ann Kristin Rådgiver 22859873 a.k.moldal@jus.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Valgemner, Vitnemål
Neset, Birthe Rådgiver +47 22850563 birthe.neset@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Inspera, Opptak
Olsen, Morten Slind Rådgiver +47 22859428 m.s.olsen@jus.uio.no Eksamen, Opptak, Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Studieveiledning
Olsen, Rita Iren Seniorrådgiver +47 22851419 r.i.olsen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Regelverk, Emner
Petterson, Sofia White Førstekonsulent +47 22850418 s.w.petterson@media.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging, Eksamen, Eksamensplanlegging, Utveksling, Internasjonalisering, Tilrettelegging
Raae Vinge, Heidi Seniorkonsulent +47 22859854 h.r.vinge@jus.uio.no Studieadministrasjon, Studiekonsulent, Undervisningsplanlegging, Eksamen, Tilrettelegging, Sensur
Raza, Merita Emini Rådgiver +47 22850611 m.e.raza@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Reime, Anne Line Førstekonsulent a.l.reime@econ.uio.no Studieadministrasjon, Innkjøp, Eksamen
Ringstad, Maren Rådgiver +47 22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieveiledning, Eksamen, Studieadministrasjon
Rydning, Ida Elisabeth Ph.d-rådgiver / studiekonsulent 92225659 (mob) +47 92225659 idaery@uio.no Eksamen, Master, Internasjonalisering, FS, Canvas, Inspera, Disputaser, EPN, PhD administration, Student administration, Opptak
Røine, Linda Kristin Seniorrådgiver +47 22844652 l.k.roine@medisin.uio.no Studiekvalitet, Eksamen, Studieplaner, Studieadministrasjon, Undervisning
Saba, Morsal Seniorkonsulent +47 22856511 morsal.saba@astro.uio.no Administrasjon, Opptak, Forskerutdanning, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Innkjøp, Faktura, Timeplanlegging, EPN, FS, TP, Kontrakter, Forskerbolig
Sandåker, Anne-Line Studieleder +47 22858992 a.l.sandaker@energi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Eksamen, Arbeidslivsrelevans
Santelmann, Kaja Seniorkonsulent +47 22850065 kaja.santelmann@jus.uio.no Studieadministrasjon på IKRS, Eksamen, Fritt sammensatt bachelor, Gradsfangst, Vitnemål, Tilrettelegging, Sensur
Spets, Andrine Roland Førstekonsulent +47 22855728 22 85 57 28 a.r.spets@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen
Stave, Torill Avdelingsleder +47 228 44467 torill.stave@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Digital eksamen, Eksamensplanlegging, TP
Sundby, John Seniorkonsulent +47 22856709 john.sundby@mn.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon
Svenningsen, Namgyal Tsomo Rådgiver +47 22852199 n.t.svenningsen@odont.uio.no studie, spesialistutdanning, opptak, eksamen
Sydhagen, Petter Bogen Senioringeniør +47 22856803 p.b.sydhagen@admin.uio.no Eksamen, Plagiatkontroll, URKUND, Inspera, Canvas
Thomte, Merete Rådgiver +47 22845824 merete.thomte@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Prosjektoppgave
Thorstad, Signe Ingjerd Rådgiver +47 228 44466 s.i.thorstad@hf.uio.no Fusk, eksamen, Si fra-systemet, Studieadministrasjon
Tu, My Hanh Avdelingsleder +47 22857274 m.h.tu@ibv.uio.no Biologi, Biovitenskap, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning, arbeidspraksis, Internasjonalisering
Urbye, Tone Seniorkonsulent +47 22850304 tone.urbye@teologi.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Vestli, Adrienne Førstekonsulent +47 22856933 adrienne.vestli@ilos.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon, Engelsk språk, English language, English linguistics
Vidnes, Mette Diana Rådgiver +47 22845813 m.d.vidnes@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Prosjektoppgave
Vujovic, Snezana Popovic Seniorkonsulent +47 22852324 s.p.vujovic@odont.uio.no Studieadministrasjon,   Canvas, eksamen,   Felles studentsystem FS, godkjenning, opptak
Wallin, Emilie Fuglerud e.f.wallin@sosgeo.uio.no Utviklingsstudier, Bachelor, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning, Emner, Undervisning, Programråd
Wold-Dobbe, Kristine Seniorkonsulent +47 22854673 +47 22854673 (mob) kristine.wold-dobbe@ibv.uio.no DFØ, ePhorte, Eksamen, Klagesaker, Fusk, Inspera