Personer med emneord «Personlighetspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Czajkowski, Nikolai Olavi Førsteamanuensis +47 22845163 n.o.czajkowski@psykologi.uio.no Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Personlighetspsykologi
Dale, Maria Teresa Grønning Førsteamanuensis + 47-926 30 634 m.t.g.dale@nkvts.no Kvantitativ metode, Personlighetspsykologi, Prenatal diagnostikk, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Eilertsen, Dag Erik Førsteamanuensis +47 22845208 +4790847221 (mob) +47-90847221 d.e.eilertsen@psykologi.uio.no Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kognitiv psykologi, Sosialpsykologi, Personlighetspsykologi
Grønnerød, Cato Førsteamanuensis +47 22845245 +47 99350970 (mob) 99 35 09 70 catogro@psykologi.uio.no Psykologisk utredning, Personlighetspsykologi, Rettspsykologi, Klinisk psykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Gustavson, Kristin Førsteamanuensis kristin.gustavson@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Hagen, Roger Førsteamanuensis roger.hagen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Helsepsykologi, Personlighetspsykologi
Miljeteig, Kristina Stipendiat +47 22845273 kristina.miljeteig@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Forskningsmetode, Utviklingspsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Nes, Ragnhild Bang Førsteamanuensis 92481863 r.b.nes@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Obaidi, Milan Førsteamanuensis milanob@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Politisk psykologi, Personlighetspsykologi
Røysamb, Espen Professor 22845128 Nittifiretjuenifemtiensøttisju (mob) espen.roysamb (at) psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Torgersen, Svenn Professor emeritus +47-90148036 (mob) svenn.torgersen@psykologi.uio.no Emeritus, Personlighetspsykologi
Vassend, Olav Mandt Professor +47 22845197 o.m.vassend@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Atferdsgenetikk
Ystrøm, Eivind Professor +47 22856626 eivind.ystrom@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Arv og miljø, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
von Soest, Tilmann Professor +47-99782078 t.v.soest@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi