Personer med emneord «Nettskjema»

Navn Telefon E-post Emneord
Bergsager, Dagfinn Gruppeleder +47 22840047 +47 95204665 (mob) dagfinn.bergsager@usit.uio.no Nettskjema, TSD, GDPR, Personvern, Mobilapper, Forskningsstøtte, TSD
Elgvin, Øyvind Overingeniør +47 95934563 (mob) 95934563 oyvind.elgvin@usit.uio.no Web, Programmering, Java, Backend, Nettskjema, Brukerstøtte
Ellingsen, Iselin Tomsdatter Overingeniør i.t.ellingsen@usit.uio.no Brukergrensesnitt, Interaksjonsdesign, Universell utforming, Nettskjema
Gulbrandsen, Are Dag Senioringeniør +47 22852881 +47 97122198 (mob) a.d.gulbrandsen@usit.uio.no Web, Informasjonsarkitektur, Systemutvikling, Nettskjema, DevOps, Konseptuell modellering, Databaser, Semantisk teknologi, Java, Programmering, JVM-tuning, Stresstesting, Prosjektledelse
Hejer, Kaj Senioringeniør +47 92064153 (mob) kaj.hejer@usit.uio.no Web, Programmering, Java, Nettskjema, Systemarkitektur
Jones, Espen Adrian Senioringeniør 48087235 e.a.jones@usit.uio.no Web, Programmering, Java, Nettskjema
Kakar, Sukhdeep Avdelingsingeniør +47 22852090 sukhdeep.kakar@odont.uio.no TSD, Nettskjema, Sympa, Vortex, Facad, Facad Collector, IP Telefoni, Lokal-IT, Canvas, IT kurs, Brukerkonto, IT-tjenester, Utskrift, Evalg, Personpresentasjoner, IT-støtte til forskning, IT-støtte til utdanning
Nordhagen, Astrid Elisabeth Overingeniør a.e.nordhagen@usit.uio.no Web, Programmering, Java, Nettskjema
Sundal, Mette Overingeniør mette.sundal@usit.uio.no Interaksjonsdesign, UX, Mobilapper, Brukergrensesnitt, Nettskjema