Personer med emneord «Japan»

Navn Telefon E-post Emneord
Auestad, Reiko Abe Professor +47 22856050 r.a.auestad@ikos.uio.no Japan, Japansk, Språk og litteratur
Fredvik, Terje Senioringeniør +47 22856508 99705109 terje.fredvik@astro.uio.no Programmering, SPICE, Solar Orbiter, IT-støtte til forskning, Mac, Brukerstøtte, Lokal-IT, Hinode, IRIS, Rombaserte observasjoner, Japan, USA, Spania, Frankrike, England, Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Hansen, Tomoko Okazaki Førsteamanuensis +47 22856380 t.o.hansen@ikos.uio.no Japan, Japansk, Lingvistikk
Lu, Nguyen Nhung Forsker +47 22856981 n.n.lu@ikos.uio.no Japan
Mori, Yuichi Postdoktor +47 40894135 yuichi.mori@medisin.uio.no AI, gastroenterologi, tarmkreft, Japan, forsker
Nishijima, Chiaki Førstelektor +47 22854273 chiaki.nishijima@ikos.uio.no Politisk økonomi, Kjønn og seksualitet, Rase, Feministisk teori, Queer teori, Antropologi, Japan, Øst-Asia, Nord-amerika
Rots, Aike Peter Førsteamanuensis +47 22858385 a.p.rots@ikos.uio.no Japan, Shinto, Natur og miljø, Religion og politikk, Vietnam, Kulturarv
Stegewerns, Dick Førsteamanuensis +47 22857121 dick.stegewerns@ikos.uio.no Japan, Japansk, Historie, Politik, International Relations, War, Memory, Populærkultur, Film, Food Studies
Teeuwen, Marcus Jacobus Professor +47 22856761 m.j.teeuwen@ikos.uio.no Japan, Japansk, Buddhisme, Shintoisme
Wehus, Ingunn Kathrine Professor +47 22854451 i.k.wehus@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, kosmologi, kosmisk bakgrunnsstråling (CMB), component separation, intensity mapping, India, Japan, Sør-Afrika, Canada, USA, COMAP, SPIDER, PASIPHAE, LiteBIRD, Planck
Wood, Morgaine Theresa Stipendiat +47 22858103 m.t.wood@ikos.uio.no Japan