Personer med emneord «Arrangementer»

Navn Telefon E-post Emneord
Ambrosen, Monica Lihus Rådgiver +47 22856214 m.l.ambrosen@admin.uio.no Arrangementer, Kreeringer, Profileringsartikler, kursadministrasjon
Andersen, Kristin Røed Førstekonsulent +47 22854322 +47 46944731 (mob) k.r.andersen@sv.uio.no Informasjon, Arrangementer
Arnøy, Camilla Seniorkonsulent +47 22859748 +47 91347271 (mob) +47 91347271 camilla.arnoy@jus.uio.no Innkjøp, Arrangementer, Studieadministrasjon, HR-portal, Nettredaktør
Aronsen, Elisabeth Seniorkonsulent +47 22851674 +47 92402555 (mob) 92402555 elisabeth.aronsen@nhm.uio.no Administrasjon, Innkjøp, Forskerutdanning, ePhorte, Cristin, Arrangementer, Nettpublisering, Parat
Aukrusttrædet, Marit Synnøve Seniorkonsulent +47 22859697 +47 97763187 (mob) m.s.aukrusttradet@admin.uio.no Brukerstøtte, Teknisk, Arrangementer
Backer, Dag Senioringeniør +47-22857854 +47-97114521 (mob) dag.backer@ub.uio.no Arrangementer, Konferanser, Podcast, Webcast, Streaming, Lyd, Lys, Video, Redigering, AV-tjenester
Bredal, Ruben Konsulent rubenbre@student.uv.uio.no Arrangementer, Lektorprogrammet, Ledelse, VIST, QUINT, Grafisk design
Brynildsen, Åslaug Rådgiver +47 22845592 +47 98661799 (mob) +47-98661799 aslaug.brynildsen@ibv.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Intern kommunikasjon, Sosiale medier, Arrangementer, Forskningsformidling, Pressekontakt, Foto, video
Dahl, Birgit Hvoslef Rådgiver +47 22845692 +47 99702002 (mob) b.h.dahl@ub.uio.no Bibliotek, Kommunikasjon, Internkommunikasjon, Lederstøtte, Nettpublisering, Arrangementer, Informasjonskompetanse
Erlingsson, Eric Jon Overingeniør +47 22845884 +47 22890410 (mob) e.j.erlingsson@medisin.uio.no Disputas, Arrangementer, AV-tjenester
Frostestad, Guro Avdelingsleder +47 22859457 +47 93080171 (mob) +47 93080171 guro.frostestad@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin, Arrangementer, ePhorte
Førland, Ragnhild Norheim Førstekonsulent +47 22856983 +47 97087582 (mob) r.n.forland@ilos.uio.no Administrasjon, Disputas, Arrangementer, Innkjøp, Gjesteforskere, Faktura
Gomez Munoz, Marta Rådgiver +47 45120371 m.g.munoz@mn.uio.no CompSci, Forskningsadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Arrangementer
Halvorsen, Gro Seniorkonsulent +47-22850094 gro.halvorsen@jus.uio.no Nettpublisering, Forskningsadministrasjon, Arrangementer, Økonomistyring, Administrasjon, Daglig drift SERI, Veiledning
Hegerstrøm, Kari Rådgiver +47 22859349 kari.hegerstrom@jus.uio.no Eiendomskoordinator, HMS, Beredskap, Krisehåndtering, Brannvern, Adgangsrettigheter, Eiendomsforvaltning, Sikkerhet, Flytting, Arbeidsmiljø, LAMU, Arrangementer, Tillitsvalgt, Fagforening, Parat, Smittevern, Feriestiftelsen
Hetland, Trude Kristine Seniorkonsulent +47 22856674 +47 93090332 (mob) t.k.hetland@admin.uio.no Eiendomstjenester, Servicetorget, Arrangementer
Houben, Katerina Rådgiver +47 48193789 (mob) katerina.houben@media.uio.no Lederstøtte, Arrangementer, Internkommunikasjon, Rekruttering, Forskningsstøtte, PhD training, Forskningsadministrasjon
Jensen, Kaj Richard Avdelingsleder +47 22859554 +47 91547902 (mob) k.r.jensen@admin.uio.no Rådgivning, Administrativ ledelse, Arrangementer
Johansen, Grethe Thrane Kommunikasjonsrådgiver UiO:Livsvitenskap 90993110 (mob) g.t.johansen@lifescience.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Arrangementer
Kanne-Hansen, Morten Driftsleder +47 97957897 morten.kanne-hansen@admin.uio.no Teknisk, Brukerstøtte, Arrangementer
Kolbjørnsen, Gry Rådgiver +47 22854013 +47 91575622 (mob) gry.kolbjornsen@admin.uio.no Arrangementer, Kreeringer, Profileringsartikler
Kristiansen, Ørnulf Førstekonsulent +47-22859706 +47-46952216 (mob) ornulf.kristiansen@jus.uio.no Basware, Fakturaer, Innkjøp, Arrangementer, Administrasjon
Kullgreen, Cathrine Førstekonsulent +47 22842001 +47 41255879 (mob) cathrine.kullgreen@nchr.uio.no Nettredaktør, Arrangementer, Konferanser, Menneskerettigheter, Kontaktpunkt
Kvaal, Julie Nybakk Rådgiver +47 22844690 +47 90639035 (mob) j.n.kvaal@medisin.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Pressekontakt, Arrangementer
Larsen, Bjørg Rådgiver +47 22858090 +47 95883450 (mob) bjorg.larsen@admin.uio.no Arrangementer, Faglig-pedagogisk dag, 17. mai, doktorkreeringer, UiOs årsfest, Anders Jahres medisinske priser, UiOs menneskerettighetspris, Oslo Life Science, Utdanningskonferansen.
Lazarevic, Miona Førstekonsulent - Permisjon Bibliotek, Lån, Innlån, Arrangementer, Publikumstjenester
Lily, Larissa Seniorkonsulent +47 22840546 +4474726260 (mob) larissal@ncmm.uio.no Forskningsadministrasjon, Lederstøtte, Arrangementer
Lørdahl, Anita Pedersen Seniorkonsulent +47 22844069 +47 45212817 (mob) a.p.lordahl@ub.uio.no Bibliotek, Nettredaktør, Nettpublisering, Sosiale medier, Kommunikasjon, Arrangementer, Kurs
Midtlid, Marie Ringsby Førstekonsulent +47 22850325 +47 91511626 (mob) m.r.midtlid@teologi.uio.no Kommunikasjon, Studentrekruttering, Forskningsformidling, Infosenter, Arrangementer
Moe, Karoline Førstebibliotekar +47 41122557 (mob) karoline.moe@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Arrangementer
Neuhaus, Elisabeth Maria Seniorkonsulent +47 22844237 +47 98635585 (mob) e.m.neuhaus@iln.uio.no Forskningsadministrasjon, Kommunikasjon, Sosiale medier, Arrangementer, Sentre for fremragende forskning (SFF), Årsrapport, Internkommunikasjon
Nortvedt, Helene Alice Vestad Førstekonsulent +47 91744782 (mob) h.a.v.nortvedt@medisin.uio.no Administrasjon, Arrangementer, Tilrettelegging, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Nyland, Torunn Seniorrådgiver +47 228 44855 +47 40552150 (mob) torunn.nyland@hf.uio.no Studieadministrasjon, Arbeidslivsrelevans, Samfunnskontakt, Vitenskapsbutikken, Alumnus, Arrangementer, Kompetansesamtale
Olafsen, Thomas Seniorrådgiver +47 22850132 +47 92223121 (mob) +47 92 22 31 21 thomas.olafsen@medisin.uio.no Kommunikasjon, Arrangementer, Nettpublisering, Forskningsformidling, Prosjektledelse, Sosiale medier, Pressekontakt
Pedersen, Mona Rådgiver +47 95049099 +47 95049099 (mob) mona.pedersen@admin.uio.no Eiendomstjenester, Servicetorget, Arrangementer
Reang, Inger-Lise Avdelingsleder +47 22840851 +47 92620002 (mob) +47 92620002 liserea@ifi.uio.no Administration Manager, SIRIUS SFI, Etter- og videreutdanning, Arrangementer, Cristin, HMS
Seim, Runhild Rådgiver +47 22844210 +47 95936942 (mob) 95936942 runhild.seim@ub.uio.no Bibliotek, Formidling, Arrangementer, Kommunikasjon, Sosiale medier
Shields, Ingrid Seniorrådgiver +47 22858631 +47 45854857 (mob) ingrid.shields@admin.uio.no Samfunnskontakt, Kommunikasjon, Arrangementer
Skjelvik, Birgit Avdelingsingeniør +47 22859013 +47 93667822 (mob) +47 93 66 78 22 birgits@medisin.uio.no Arrangementer, Disputas
Solberg, Tarjei Økonomikonsulent 228 58551/ 228 41923(torsdager) tarjei.solberg@iakh.uio.no Økonomi, Bilag, Fakturaer, Regnskap, Arrangementer, Innkjøp
Storbæk, Kristin Seniorrådgiver +47 22854030 kristin.storbak@admin.uio.no Markedsføring, Arrangementer, Kommunikasjon, Samfunnskontakt
Tandberg, Gabrielle Seniorkonsulent +47 95845028 gabrielle.tandberg@admin.uio.no Teknisk, Brukerstøtte, Arrangementer
Valseth, Rosa Elizabeth Førstekonsulent +47 22840701 +47 99049688 (mob) r.e.valseth@iped.uio.no Resepsjon, Rekvisita, Arrangementer
Windingstad, Rannveig Hovedbibliotekar 22 85 47 88 +47 99 49 85 54 (mob) rannveig.windingstad@ub.uio.no Bibliotek, Publikumsarbeid, Formidling, Arrangementer, Undervisning, Sosiale medier
Østbø, Margrethe Førstekonsulent +47 22850222 +47 40204544 (mob) margrethe.ostbo@jus.uio.no Innkjøp, Nettpublisering, Administrasjon, Forskningsadministrasjon, Arrangementer
Øygarden, Tore Seniorkonsulent +47 22859557 +47 91354670 (mob) tore.oygarden@admin.uio.no Teknisk, Administrasjon, Saksbehandling, Arrangementer, Brukerstøtte