Personer med emneord «Arrangementer»

Navn Telefon E-post Emneord
Ambrosen, Monica Lihus Rådgiver +47 22856214 +47 45200606 (mob) m.l.ambrosen@admin.uio.no Arrangementer, Seremonier
Arnøy, Camilla Seniorkonsulent +47 22859748 +47 91347271 camilla.arnoy@jus.uio.no Nettredaktør, Arrangementer, Innkjøp, HR-portal, MarIus, NIFS, SoMe, NSELP, HMS, ARK, Verneombud, styret sine representantar
Aronsen, Elisabeth Rådgiver +47 22851674 +47 92402555 (mob) 92402555 elisabeth.aronsen@nhm.uio.no Administrasjon, Innkjøp, Forskerutdanning, ePhorte, Cristin, Arrangementer, Nettpublisering, Parat
Ausland, Ina Rådgiver +47 22850313 i.m.ausland@teologi.uio.no Forskerskoler, Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon, Arrangementer
Backer, Dag Senioringeniør +47 22857854 +47 97114521 (mob) dag.backer@ub.uio.no Arrangementer, Konferanser, Podcast, Webcast, Streaming, Lyd, Lys, Video, Redigering, AV-tjenester
Bredal, Ruben rubenbre@student.uv.uio.no Arrangementer, Lektorprogrammet, Ledelse, VIST, QUINT, Grafisk design
Brynildsen, Åslaug Rådgiver +47 22845592 +47 98661799 (mob) aslaug.brynildsen@ibv.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Intern kommunikasjon, Sosiale medier, Arrangementer, Forskningsformidling, Pressekontakt, Foto, video
Cho, Camilla Vitenskapelig assistent camilla.cho@iln.uio.no Norsk som andrespråk, Flerspråklighet, Andrespråkstilegnelse, Andrespråkslæring, Arrangementer
Courtade, Magali Rådgiver 48207710 magali.courtade@mn.uio.no Kommunikasjon, Arrangementer, Samfunnskontakt
Erlingsson, Eric Jon Overingeniør +47 22845884 +47 45278869 (mob) e.j.erlingsson@medisin.uio.no Disputas, Arrangementer, AV-tjenester
Frostestad, Guro Avdelingsleder +47 22859457 +47 93080171 (mob) +47 93080171 guro.frostestad@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin, Arrangementer, ePhorte
Førland, Ragnhild Norheim Seniorkonsulent +47 22856983 r.n.forland@ilos.uio.no Administrasjon, Disputas, Arrangementer, Innkjøp, Gjesteforskere, faglig-sosiale midler, Sosiale medier
Gomez Munoz, Marta Rådgiver +47 45120371 m.g.munoz@mn.uio.no CompSci, Forskningsadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Arrangementer
Hals, Christoffer Redmund Seniorrådgiver +47 456 65 996 c.r.hals@mn.uio.no Forskningskommunikasjon, Kommunikasjon, Arrangementer, Formidling
Halvorsen, Gro Seniorkonsulent +47-22850094 gro.halvorsen@jus.uio.no Nettpublisering, Forskningsadministrasjon, Arrangementer, Økonomistyring, Administrasjon, Daglig drift SERI, Veiledning
Hegerstrøm, Kari Amby Røine Rådgiver +47 22859349 +47 93428689 (mob) k.a.r.hegerstrom@jus.uio.no Eiendomskoordinator, HMS, Beredskap, Krisehåndtering, Brannvern, Adgangsrettigheter, Eiendomsforvaltning, Sikkerhet, Post, Flytting, Parkering, Arbeidsmiljø, LAMU, Arrangementer, Tillitsvalgt, Fagforening, Parat, Feriestiftelsen, Hytter, Hvaler
Hetland, Trude Kristine Seniorkonsulent +47 22856674 +47 93090332 (mob) t.k.hetland@admin.uio.no Eiendomstjenester, Servicetorget, Arrangementer
Hirsti, Linn Katrine Hovedbibliotekar +47 41414766 (mob) l.k.hirsti@ub.uio.no Arrangementer, Kommunikasjon, Sosiale medier
Hjelme, Axel Rådgiver +47 22859911 axel.hjelme@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettredaktør, Cristin, Arrangementer, Tillitsvalgt
Houben, Katerina seniorrådgiver, Forskning- og PhD koordinator 22850445 48193789 katerina.houben@media.uio.no Lederstøtte, Arrangementer, Internkommunikasjon, Rekruttering, Forskningsstøtte, PhD training, Forskningsadministrasjon, Cristin (forskningspublikasjoner)
Iacorossi, Michela Førstekonsulent michela.iacorossi@iln.uio.no Sosiale medier, Kommunikasjon, Arrangementer
Johansen, Grethe Thrane Kommunikasjonsrådgiver UiO:Livsvitenskap 90993110 (mob) g.t.johansen@lifescience.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Arrangementer
Kanne-Hansen, Morten Driftsleder morten.kanne-hansen@admin.uio.no Teknisk, Brukerstøtte, Arrangementer
Kolbjørnsen, Gry Rådgiver +47 22854013 +47 91575622 (mob) gry.kolbjornsen@admin.uio.no Arrangementer, doktorkreeringer, Anders Jahres medisinske priser; menneskerettighetsprisen
Kristiansen, Ørnulf Seniorkonsulent +47-22859706 +47-46952216 (mob) ornulf.kristiansen@jus.uio.no Basware, Fakturaer, Innkjøp, Arrangementer, Administrasjon
Kullgreen, Cathrine Førstekonsulent - permisjon. Nettredaktør, Arrangementer, Konferanser, Menneskerettigheter, Kontaktpunkt
Kvaal, Julie Nybakk Rådgiver +47 22844690 j.n.kvaal@medisin.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Pressekontakt, Arrangementer
Larsen, Bjørg Rådgiver +47 22858090 +47 95883450 (mob) bjorg.larsen@admin.uio.no Arrangementer, Mottakelser, Faglig-pedagogisk dag, Utdanningskonferansen
Lily, Larissa Seniorkonsulent +47 22840546 larissal@ncmm.uio.no Forskningsadministrasjon, Lederstøtte, Arrangementer
Midtlid, Marie Ringsby Seniorkonsulent +47 22850325 m.r.midtlid@teologi.uio.no Kommunikasjon, Studentrekruttering, Forskningsformidling, Infosenter, Arrangementer
Moe, Karoline Førstebibliotekar +47 41122557 (mob) karoline.moe@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Arrangementer, Matematikk, Abelprisen
Mørk, Eva-Charlotte Hovedbibliotekar +47 45397182 (mob) e.c.mork@ub.uio.no Bibliotek, Fjernlån, Drift, Rikshospitalet, Kommunikasjon, Arrangementer, Samlinger
Neuhaus, Elisabeth Maria Seniorkonsulent +47 22844237 +47 98635585 (mob) e.m.neuhaus@iln.uio.no Forskningsadministrasjon, Kommunikasjon, Arrangementer, Sentre for fremragende forskning (SFF), Årsrapport, Rapportering, INTPART, Lederstøtte
Nicholas, Hanna Marie Førstekonsulent h.m.nicholas@iakh.uio.no Forskningsadministrasjon, Historie, ERC, Nettpublisering, Internkommunikasjon, Arrangementer
Nortvedt, Helene Alice Vestad Førstekonsulent h.a.v.nortvedt@medisin.uio.no Administrasjon, Arrangementer, Tilrettelegging, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Nyland, Torunn Seniorrådgiver +47 228 44855 +47 40552150 (mob) torunn.nyland@hf.uio.no Studieadministrasjon, Arbeidslivsrelevans, Samfunnskontakt, Vitenskapsbutikken, Alumnus, Arrangementer, Kompetansesamtale
Olafsen, Thomas Seniorrådgiver +47 22850132 +47 92 22 31 21 thomas.olafsen@medisin.uio.no Kommunikasjon, Arrangementer, Nettpublisering, Forskningsformidling, Prosjektledelse, Sosiale medier, Pressekontakt
Pedersen, Mona Rådgiver +47 95049099 (mob) mona.pedersen@admin.uio.no Eiendomstjenester, Servicetorget, Arrangementer
Seim, Runhild Seniorrådgiver +47 22844210 95936942 runhild.seim@ub.uio.no Bibliotek, Formidling, Arrangementer, Kommunikasjon, Sosiale medier, Utstillinger
Silska, Agnieszka Rådgiver agnieszka.silska@sv.uio.no Lederstøtte, Arrangementer
Skjelvik, Birgit Avdelingsingeniør +47 22859013 +47 93 66 78 22 birgits@medisin.uio.no Arrangementer, Disputas
Solberg, Tarjei Økonomikonsulent 228 58551/ 228 41923(torsdager) tarjei.solberg@iakh.uio.no Økonomi, Bilag, Fakturaer, Regnskap, Arrangementer, Innkjøp
Strøm, Cathrine Kommunikasjonsrådgiver +47 48 10 92 00 cathrine.strom@kjemi.uio.no Kommunikasjon, Rekruttering, Nettredaktør, Sosiale medier, Arrangementer
Valseth, Rosa Elizabeth Seniorkonsulent +47 22840701 r.e.valseth@iped.uio.no Bestilling, Arrangementer, ToA, Valg
Windingstad, Rannveig Hovedbibliotekar +47 22854788 rannveig.windingstad@ub.uio.no Bibliotek, Publikumsarbeid, Formidling, Arrangementer, Undervisning, Sosiale medier
Østbø, Margrethe Førstekonsulent +47 22850222 margrethe.ostbo@jus.uio.no Innkjøp, Nettpublisering, Administrasjon, Forskningsadministrasjon, Arrangementer
Øygarden, Tore Rådgiver +47 22859557 tore.oygarden@admin.uio.no Arrangementer, Administrasjon, Saksbehandling, Brukerstøtte, Teknisk