Personer med emneord «ALMA»

Navn Telefon E-post Emneord
Bekken, Anne Gunn Berge Hovedbibliotekar +47 22859497 +47 90971651 (mob) a.g.b.bekken@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Lån, Publikumstjenester, Publikumsarbeid
Brenna, Liv Spesialbibliotekar liv.brenna@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Tilvekst, Katalogisering
Bøgh, Tone Christine Hovedbibliotekar +47 22844381 t.c.bogh@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Oria
Hjelmeseth, Judith Møller Rådgiver j.m.hjelmeseth@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Leganto, Veiledning
Kosberg, Kristin Spesialbibliotekar +47 22858019 +47-91153912 kristin.kosberg@ibsen.uio.no Senter for Ibsen-studiers bibliotek, Den internasjonale Ibsenbibliografien, Tilvekst, Metadata, Digital humaniora, Bibliografisk arbeid, Emneordarbeid, E-ressurser, Katalogisering, Klassifikasjon, Litteratursøk, Tidsskrifter, Veiledning, Undervisning, Litteratursøk, Alma, Oria, Tjenesteutvikling, Bibliotekledelse, Bibliotekvitenskap
Lothe, My Spesialbibliotekar +47 41225978 (mob) my.lothe@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Fjernlån, Alma, Odontologisk bibliotek, Informatikkbiblioteket
Munthe, Anette Hovedbibliotekar +47 22844310 +47 99383824 (mob) anette.munthe@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Katalogisering
Rostgaard, Christine Seniorrådgiver +47 22844004 christine.rostgaard@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Oria, Leganto
Skage, Lasse Spesialbibliotekar +47 22852195 lasse.skage@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Tilvekst, Nederlandsk
Solheim, Per Aleksander Spesialbibliotekar +47 48247012 (mob) p.a.solheim@ub.uio.no Bibliotek, Alma, EndNote, Lån, Oria, Referanseverktøy, Rikshospitalet
Trætteberg, Kjartan Holm Hovedbibliotekar kjartht@ub.uio.no Bibliotek, Alma
Zaborowski, Ida Maria Hovedbibliotekar +47 22855266 i.m.zaborowski@ub.uio.no Bibliotek, Innkjøp, Veiledning, Alma, Akkvisisjon, Tilvekst